Close

Tipy pro akrylové nehty

Nehtové tipy

Modeláž nehtů je prováděna hned v několika krocích. Je však zřejmé, že budeme pro modeláž nehtů potřebovat takzvané tipy pro nehty. Jedná se o jakousi tvrdou šablonu, na kterou se následně nanáší bílý akryl na vytvarování špičky. Po samotné modeláži následuje zdobení nehtů. Vaše ruce nemusí zdobit pouze francouzská manikúra, ale i nejrůznější ozdoby, laky na nehty, barvy a podobně.

tipy-na-umele-gelove-nehty

Tipy pro nehty jsou na trhu i rovnou se zdobením. Manikérka tak nemá žádnou práci se zdobením, ale pouze tipy pro nehty aplikuje na přírodní nehty. Základem výbavy by měly tvořit klasické bílé tipy pro nehty. Při výběru tipu na nehet byste měli vědět, že tip musí přesně kopírovat váš přírodní nehet. Tip se pak nalepí na přírodní nehet. Je nezbytné, aby při nalepení nevznikly žádné bublinky, jinak jej musíte lepit znovu.

Jakmile je tip nalepený, pak dojde ke zkrácení gilotinou na požadovaný tvar. Je nezbytné, aby byl přechod mezi tipem a přírodním nehtem spilovaný do ztracena. Pak následuje zdobení nehtů. A je na každé ženě, k jakému zdobení nehtů se bude věnovat. Může si na akrylové nehty aplikovat kamínky, razítka či nálepky. Ale ani zdobené tipy nejsou od věci. Žena si při koupi zdobených tipů šetří spoustu času. Je zřejmé, že někdy zdobení nehtů zabere při modeláži nejvíce času, kdežto zdobené tipy toto pravidlo vyvrací.

Akrylové nehty vypadají skvěle, ať už je modeláž nehtů prováděna prostřednictvím šablony či tipu. Akrylové nehty vypadají přirozeně a navíc jsou naprosto pevné. Ocení je ženy, jejichž každodenní náplní je manuální práce. Akrylové nehty vydrží mnohem déle, než nehty gelové. I přes zápach, který vydává akrylový materiál, je vhodné se k modeláži tohoto typu nehtů věnovat. Akrylové nehty jsou u nás totiž nedoceněné, bohužel.