Close

Sady na nehty

Sady na akrylové a gelové nehty

Gelové či akrylové nehty v současné době nosí celá řada žen a je s nimi maximálně spokojená. Avšak pravidelná návštěva nehtového studia může být nákladná a časově náročná. V poslední době se tedy velkým trendem stala modeláž nehtů z pohodlí domova. Budete-li si chtít dělat gelové nehty doma, pak musíte počítat s počátečními investicemi. Ideální volbou je sada na gelové nehty, která obsahuje vše, co pro začátek budete potřebovat.

sada-na-gelove-nehty-

Základem při modeláži nehtů je sada na gelové nehty, díky níž vzniknou krásné a dokonalé akrylové i gelové nehty. Sada na gelové nehty je navíc vhodná nejen pro začátečnice, jakožto domácí uživatelky, tak i pro profesionálky. Sada na gelové nehty je dnes k dostání již od 990 Kč až do 4 190 Kč. Je pouze na každé ženě, pro jakou sadu a s jakým rozsahem se rozhodne. Možností je více než dost. Několik jich nabízí kupříkladu specializovaný e-shop s potřebami na gelové nehty Rájnehtů.cz.

UV lampa je základním vybavením každé sady. Pro gelové nehty je UV lampa nezbytná. Vyzařuje ultrafialové záření, jehož účinkem ztvrdne gel na nehtech. Kdežto pokud budete dělat akrylové nehty, pak je pro vás UV lampa naprosto zbytečná. Akrylové nehty nevyžadují ultrafialové záření pro ztvrdnutí akrylového materiálu. UV lampa je k dostání v mnoha variantách. Začátečnicím postačí UV lampa dodaná v samotné sadě, kdežto pokročilé uživatelky budou vyžadovat více funkcí, a proto si ji mohou zakoupit i zvlášť.

Sada na gelové nehty dále obsahuje UV gel čirý, růžový a bílý. Gelové nehty vyžadují i gel podkladový, který je obsažen také v některých sadách. Neoddělitelnou součástí sady je odstraňovač gelových výpotků či odmašťovač. Při modeláži se neobejdeme bez tipů, štětců, pilníků, olejíčků či zdobení nehtů. Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv variantu nehtů, sada na gelové nehty vám vytvoří ucelený celek příslušenství, do něhož si další produkty můžete dokupovat.